top of page

האמנים והמורים מאחורי המיזם:

זוזימה נוצרה מתוך חיבור בין אמנים המגיעים מדיסציפלינות אמנותיות שונות, השואפים לחבר בין גוף לתודעה ובין טכניקה לאמנות.  הבית שאנחנו יוצרים נשען על מעגל של השקפות, המאמין שהמבט של כל אחד ממשתתפיו עוזר לייצר תמונה רב ממדית, מורכבת יותר ועשירה יותר.

צוות מנהל: 

נבו רומנו - כוריאוגרף, אמן ופרפורמר.

למד באקדמיה למוזיקה על שם בוכמן מהטה בתל אביב,בוגר בית הספר לתיאטרון חזותי בירושלים.

עבד ויצר בשיתוף עם אמנים שונים בינהם; ליאת דרור וניר בן גל, נאווה פרנקל, דניאל לנדאו, אריאל כהן ושני גרנות.

עבודותיו השונות זכו לתמיכה במהלך השנים מצד מפעל הפיס, משרד התרבות, הזירה הבין תחומית, קרן רבינוביץ׳, תיאטרון תמונע ועוד.

כמו כן עבודותיו הוצגו בלונדון, גרמניה, פולין, בודפשט וקרואטיה, שם זכה בפרס על יצירה חדשנית והעבודה הטובה ביותר בפסטיבל PUF.

לצד עבודתו כאמן בשנים האחרונות מרצה במחלקה למחול במכללת ספיר ןמשתתף בפרויקט רקדן בקהילה מטעם משרד התרבות.

מעיין שובל - רקדנית יוצרת ומורה למחול.
בוגרת בהצטיינות של מגמת המחול קמפוס "קרית שרת".
לאחר לימודי כוריאוגרפיה אצל הכוריאוגרף עידן כהן, העלתה את היצירה "Let it go" בבכורה בסוזן דלל ולאחר מכן במסגרת פסטיבל "מחול שלם”.  מתוך רצון לפתח את השפה התנועתית ולמצוא מרחב חדש ליצירה, עברה למצפה רמון ולמדה שנתיים ב"אדמה".
התאהבה במדבר ונשארה ליצור וללמד במצפה רמון. העלתה את היצירה "Rebirth" בהפקת תאטרון הנגב.
לאחר מכן לימדה וניהלה את בית הספר למחול ותנועה "פאטה מורגנה". 

יערה רייך - פרפורמרית ויוצרת.

בוגרת ביה"ס לתיאטרון פיזי ז'ק לקוק בפריז' וביה"ס הגבוה למשחק לי סטרסברג בניו יורק.

עם שובה ארצה הקימה את קבוצת "איגרא.רמא" אשר עבודותיה עלו בתיאטראות ופסטיבלים רבים בארץ ובחו"ל, ביניהם תיאטרון קליפה, פסטיבל ירושלים, פסטיבל עכו, פסטיבל CLOUNIN באוסטריה , תיאטרון ACUD בברלין ואחרים.

לאורך השנים, עבדה והשתלמה עם אלכסנדר דל פרוג'יה (צרפת) בשיטתו וקיבלה את בירכתו ללמדה בישראל. בימים אלו לוקחת חלק בקו-פרודוקציה עם מרכז HOSTELLERIE DE PONTEMPEYRAT  (צרפת) בתמיכת משרד התרבות והחוץ. לצד עבודתה כיוצרת, הופיעה עם קבוצת LA PASSIONATA SVIRONI  במופע "THE HOOD" זוכה פרס חבר השופטים בפסטיבל בת- ים. המופע עלה בפסטיבלים רבים בישראל, אירופה ואסיה. בשנת 2011 עברה למצפה רמון והייתה חלק מצוות המורים של הנגר "אדמה".

מורים בצוות:

אביטל איפרגן – רקדן, מורה ויוצר בעץ

בעל חגורה שחורה בקראטה, למד סישיין קיטאדו עם מאסטר "שיהאן" קן וייט בצרפת והוסמך על ידו להדרכה. בוגר מסלול שיאצו במכללת מדיסין ולימודי קונטקט עם זהר רבינוביץ.  במשך עשור רקד ויצר בלהקת המחול "ליאת דרור ניר בן גל" והיה מורה לתנועה וטכניקת "משקלים" במסגרת ביה"ס "אדמה".  בשנים האחרונות אביטל פועל כרקדן ויוצר עצמאי ,כמו גם יוצר בעץ . עבודותיו מוצגות בתערוכות וגלריות ברחבי הארץ. 

רותם תש"ח- כוריאוגרף, מרצה לתולדות המחול, רקדן ומורה.

בעל תואר שני בהצטיינות בתכנית ללימודי מופע של אוניברסיטת ניו יורק.  כפרפורמר לקח חלק בקבוצות ובפרויקטים רבים בארץ ובחו"ל , ביניהם להקת המחול דא דא דאנס וקבוצת המחול של פיונה מרקוטי, קבוצת המחול של ענת דניאלי ועוד. ניהל אמנותית את פסטיבל אינימאדנס בשנים 2013-2014. ויצר עבודות רבות לפסטיבלים בארץ ובחו"ל וזכה בפרס "THE PREFORMANCE STUDIES AWARSD" מאוניברסיטת NYU.

יאיר ליסאי- רקדן יוצר ומורה למחול

בעל תואר ראשון ושני במחל ותנועה מהאקדמיה למוסיקה ומחול בירושלים.  בסיום לימודיו הצטרף ללהקת המחול של ניר בן גל וליאת דרור והיה למורה בבית הספר "אדמה" . יאיר הופיע עם הלהקה בפסטיבלים שונים בארץ ובעולם  ויצר את עבודת הסולו  "מנהגים" עבור פסטיבל "ריקודי חדר" . יאיר יוצר ומורה למחול ותנועה במסגרות שונות.

 

תמר קידר- מורה מוסמכת שיטת פלדנקרייז

מטפלת ומורה מוסמכת בשיטת פלדנקרייז – בעלת ניסיון עשיר בעבודה עם רקדנים. לצד התמחותה בטיפול והוראה, השתלמה תמר בארץ ובחו"ל בתחום המחול והתנועה.  

שרון ויזר-צוקרמן- רקדנית, יוצרת ופעילת מחול

  בוגרת בית הספר הבלגי   P.A.R.T.S  כרקדנית עבדה עם יוצרים רבים , ביניהם: יסמין גודר, שני גרנות, ארקדי זיידס ועוד.

שתפה פעולה עם במאים וכוריאוגרפים בחו"ל: רוברט ווילסון, שרלוט ואנדן איינדה, יאן דקורטה ואחרים.  יצירותיה עלו על במות רבות ביניהן מוזיאון ישראל והיא מלווה תהליכי יצירה ודרמטורגיה ומלמדת מחול ופרפורמנס במסגרות רבות בינהן בית הספר לכוריאוגרפיה "כלים" האקדמיה למחול בירושלים ועוד.

 

מורים ואמנים אורחים:

קימ טייטנלבאום, תמי ליבוביץ', יוחאי גינתון, אריאל ברונז.

bottom of page